Serbare la Centrul de Primire în Regim de Urgenţă „Sfânta Maria” din Călăraşi

La inceputul lunii iunie 2014, cu ocazia Zilei Copilului, sectorul de asistenta sociala din cadrul Parohiei Sfanta Mare Mucenita Anastasia din Protopopiatul Calarasi, reprezentata prin preot Avram Costin, a participat la spectacolul oferit de catre beneficiarii Centrului de primire in Regim de Urgenta Calarasi, la sediul unitatii.

Programul oferit a fost unul diversificat cantece, poezii, scenete si interpretari personale a unor cantece consacrate.

A consemnat preot Avram Costin.
0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...