Anul omagial euharistic (al Sfintei Spovedanii şi al Sfintei Împărtăşanii) şi Anul comemorativ al Sfinţilor Martiri Brâncoveni

Cu ocazia programului Patriarhiei Romane Anul omagial euharistic (al Sfintei Spovedanii si al Sfintei Impartasanii) si Anul comemorativ al Sfintilor Martiri Brancoveni, beneficiarii din cadrul celor noua centre subordonate Directiei Generale de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi, atat copii, cat si adulti, in perioada Postului Sfintelor Paști, au fost spovediti si impartasiti de catre PC Preot Avram Costin, reprezentantul sectorului de asistenta sociala din cadrul Parohiei Sfanta Mare Mucenita Anastasia.

Intocmit de Preot Avram Costin
0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...