Femeia creştină aniversată la Parohia Sfânta Mare Muceniţă Anastasia

Duminica, 9 Martie 2014, la Parohia „Sfanta Mare Mucenita Anastasia” din Protopopiatul Calarasi, a avut loc o actiune aniversara de Ziua femeii, numita „ODA MAMEI”, care a cuprins un mic program artistic format din cantece si poezii in cinstea mamei crestine, sustinut de copiii din grupul catehetic al parohiei, de elevii Scolii Gimnaziale Roseti pregatiti de doamna profesoara Vasile Virginia Narcisa si de cativa beneficiari ai Centrului de servicii sociale „Sera” din Calarasi pregatiti de doamnele educatoare Nina Manole si
0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...